Skoči do osrednje vsebine

Razpis za vpis v magistrske študijske programe v študijskem letu 2022/2023

Vlada RS je sprejela sklep o soglasju k Razpisu za vpis v magistrske študijske programe 2. stopnje Univerze v Ljubljani v študijskem letu 2022/23. Razpis za vpis je objavljen na spletni strani UL.

Opis vseh prenovljenih magistrskih študijskih programov 2. stopnje, ki jih razpisuje Fakulteta za družbene vede, je dostopen na spletnem naslovu: Magistrski študij 2. stopnje .

Prijava poteka na portalu eVŠ . Natančno sledite navodilom za registracijo in izpolnjevanje prijave, ki so objavljena na spletni strani navodila.

V primeru težav pri oddaji prijave za vpis se obrnite na naslednji naslov .

Prvi prijavni rok bo odprt od 1. 4. do 31. 5. 2022
Rok za izpolnjevanjev pogojev za vpis po prvem prijavnem roku (zaključek študija na 1. stopnji) je 8. 7. 2022. Kandidati za vpis lahko obvezne priloge k prijavi na portalu eVŠ oddajo tudi po 31. 5., ko se prijavni rok zaključi (za oddane prijave bo dostop do urejanja prilog mogoč do vključno 8. 7. 2022). Kandidatom za vpis, ki so dodiplomski študij zaključili na FDV, obveznih prilog ni potrebno prilagati prijavi.

Drugi prijavni rok bo odprt od 19. 8. 2022 do 9. 9. 2022. Na prosta mesta (le za programe na katerih bodo ostala prosta mesta po prvi prijavi) se lahko prijavijo le kandidati iz držav EU. Rok za zaključek študija za drugi prijavni rok je do 16. 9. 2022.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. marec 2022 | v kategoriji: Vpis, Obvestilo