Skoči do osrednje vsebine

Zagovori doktorskih disertacij

Zagovori potekajo v v živo na fakulteti ali v obliki videokonference (npr. Skype, Zoom). V kolikor bi zagovoru želeli prisostvovati, prosimo javite svojo udeležbo pravočasno (vsaj en dan pred zagovorom) po e-mailu is.jl-inu.vdf@seidutslarotcod .

V primeru zagovora na daljavo, vam posreduejmo povezavo na videokonferenco zagovora. Gost se ob prijavi na videokonferenco identificira z imenom in priimkom, sicer ga gostitelj (host) iz “čakalnice” ne spusti v “sejno sobo” videokonference.

Katja Stamboldžioski

Zagovor za pridobitev naziva: doktorica znanosti

Datum zagovora: 05. junij 2024 ob 9:00 uri

Prostor zagovora: FDV - 10