Katedra za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi

• Katedra za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi

Poslanstvo katedre je zagotavljanje odličnosti v izobraževanju, raziskovanju in razvoju marketinga, marketinškega komuniciranja in odnosov z javnostmi.

• Katedra za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi

• Dobrodošli na spletnih straneh katedre

Ustanovljena je bila leta 1991 kot Katedra za trženje in tržno komuniciranje znotraj Oddelka za komunikologijo na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani. S prenovo študijskih programov se je preimenovala v Katedro za tržno komuniciranje in odnose z javnostmi (TKOJ).

Skladno s svojim poslanstvom katedra svojim bodočim komunikacijskim strokovnjakom nudi poglobljene teoretske temelje iz družbenih ved in razvija profesionalna znanja in veščine, ki so najboljša popotnica za uspešno kariero v tržnem komuniciranju, odnosih z javnostmi, oglaševanju, marketingu, menedžmentu, svetovanju, raziskovanju in še kje. Naši diplomanti so zelo uspešni marketinški in komunikacijski strokovnjaki tako pri nas kot v tujini.

Ob delu na znanstvenem in pedagoškem področju skušamo svoje znanje aktivno usmerjati še v praktične projekte in prispevati k razvoju slovenske stroke. Sodelavci katedre sodelujejo v strokovnih žirijah, na strokovnih srečanjih in pri različnih projektih za slovenska podjetja in druge organizacije in kot mentorji pri praktičnih projektih.

VABILO: Brezplačno predavanje »Zmagovita prijava za nagrado Zlato pero«

Združenje poslovnih komunikatorjev IABC Slovenija vabi profesionalne komunikatorje, stratege, menedžerje in praktike komuniciranja ter študente, da se udeležijo brezplačnega predavanja »Zmagovita prijava za nagrado Zlato pero«. Predavanje bo izvedeno v torek, 18. decembra 2018, ob 14:30 v predavalnici 18 na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani (Kardeljeva ploščad 5).

6. december 2018 | Obvestilo

Priložnost za študentsko delo v agenciji Pristop

Agencija Pristop v svoje vrste vabi asistenta/tko za korporativno komuniciranje. Vse podiplomske študente/absolvente STK/TKOJ, ki bi jih priložnost zanimala, vabijo k prijavam. Prijave s CV-ji zbirajo do 28. marca 2018 na e-naslov: job@pristop.si.

15. marec 2018 | Obvestilo

Priložnost za študentsko delo: Pisec besedil v podjetju Maremico

Podjetje Maremico išče študenta/ko za pisanje besedil (tj. copywriterja). Če bi se jim želeli pridružiti, pošljite prošnjo z življenjepisom na zaposlitev.marketing@maremico.si najkasneje do 15. decembra 2017.

13. december 2017 | Obvestilo

Kreativno tekmovanje Mladih bobnarjev v organizaciji Zlatega bobna in MOL

Mestna občina Ljubljana in Zlati boben vas vabita k sodelovanju v kreativnem natečaju za Mlade bobnarje. Tema natečaja: Ljubljana – mesto za doživetja kulture in umetnosti. Rok prijave: 4. september.

23. avgust 2017 | Obvestilo

Študijski programi 2. stopnje