Skoči do osrednje vsebine

Objavljen je razpis za mlade raziskovalke in raziskovalce na Univerzi v Ljubljani

Univerza v Ljubljani je razpisala 104 mesta za mlade raziskovalke in raziskovalce. Šest prostih mest je na voljo tudi na Fakulteti za družbene vede pri naslednjih mentorjih:

• prof. dr. Valentina Hlebec (področje družboslovne metodologije)
  • prof. dr. Ljubica Jelušič (področje politologije-obramboslovja)
  • izr. prof. dr. Dejan Jontes (področje medijskih študij)
  • prof. dr. Tanja Oblak Črnič (področje komunikologije)
  • prof. dr. Samo Uhan (področje religiologije in metodologije družboslovnega raziskovanja)
  • prof. dr. Vasja Vehovar (področje sociologije)

Razpis bo odprt do 9. aprila 2024 do 13. ure

Razpisna dokumentacija, navodila za prijavo in opisi delovnih mest so dostopni na https://www.uni-lj.si/studij/mladi-raziskovalci/

Na razpis se lahko prijavijo kandidati, ki bodo najkasneje do 15. septembra 2024 zaključili študijski program druge stopnje in imajo povprečno oceno vseh predmetov, vključno z oceno magistrskega dela, vsaj 8. Več o pogojih in merilih za mladega raziskovalca/ko je dostopno v Pravilniku o izboru in financiranju mladih raziskovalk in raziskovalcev.

Vsi zainteresirani, ki izpolnjujete pogoje, vljudno vabljeni k prijavi.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 15. marec 2024 | v kategoriji: Razpisi