izr. prof. dr. Vesna Dolničar

Službeni telefon: 01/ 5805-366
    Email: is.jl-inu.vdf@racinlod.ansev
    Govorilne in uradne ure:
    Govorilne ure potekajo po videokonferenci preko povezave Zoom ob predhodni najavi preko e-pošte.

Prostor:
    B 106
    Sodelovanje pri predmetih:

Dodiplomski študij
    Digitalni laboratorij za družboslovce
    Praktikum akademskih veščin in komuniciranja

Podiplomski študij
    Informacijsko-komunikacijske tehnologije in družba
    Načrtovanje interaktivnih tehnologij
    Projektno vodenje v informacijski družbi
    Ekspertna področja:
    pripravljenost za sprejemanje IKT-podprtih storitev ter posledice rabe teh storitev med starejšimi in neformalnimi oskrbovalci na področju zdravstvene in socialne oskrbe