izr. prof. dr. Vesna Dolničar

Email: is.jl-inu.vdf@racinlod.ansev
    Govorilne in uradne ure:
    Četrtek 14:30 - 16:00

Govorilne ure potekajo po videokonferenci preko povezave Zoom ob predhodni najavi preko e-pošte, da se dogovorimo za točno uro v zgoraj navedenem terminu.

Prostor:
    B 106
    Sodelovanje pri predmetih:

Dodiplomski študij
    Digitalni laboratorij za družboslovce
    Metodološki praktikum
    Praktikum akademskih veščin in komuniciranja
    Projektno raziskovalni praktikum

Podiplomski študij
    Spremljanje informacijske družbe
    Ekspertna področja:
  • Izobrazba: