Skoči do osrednje vsebine

Prvi krog univerzitetne košarkarske lige 22/23

314902176_1092984988237021_6109610042243939518_n

V ponedeljek, 7.11.2022 so v športni dvorani Srednje zdravstvene šole košarkarji biotehniške in fakultete za družbene vede odigrali otvoritveno tekmo v skupini B.

Po bolj zadržanem uvodu FDV-jevcev so tekmo bolje začeli fantje z biotehniške fakultete, saj so si po prvi četrtini priigrali 11 točk prednosti. Tudi v nadaljevanju so bili konkretnejši »biotehniki«, ki so bili razpoloženi tudi z razdalje, ter pred odhodom na odmor povečali svojo prednost na +14.

V drugem delu tekme pa so pobudo prevzeli košarkarji FDV-ja, z bolj čvrsto obrambno igro in nekaj uspešnih metov z razdalje so uspeli ujeti priključek, ter zaostanek znižati na zgolj 3 točke. V začetku zadnje četrtine so rezultat uspeli izenačiti, a  jim je na koncu zmanjkalo športne sreče, ter z rezultatom 48:41 morali premoč priznati biotehniški fakulteti.

Fakulteta za družbene vede : Biotehniška fakulteta 41:48
(Mlakar 16, Galič 12. Zajko 6, Javornik 5, Bandelj 2)

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 09. november 2022 | v kategoriji: FDV, Šport