Dostop do EBSCO eBook Open Access Monograph Collection

Pridobili smo dostop do elektronske zbirke EBSCO eBook Open Access Monograph Collection.

EBSCO eBook Open Access Monograph Collection je zbirka več kot 2.700 knjig v odprtem dostopu najbolj znanih svetovnih univerz in znanstvenih založnikov, kot so University of Michigan Press, Taylor & Francis ali Temple University Press.

Vse e-knjige so v odprtem dostopu. Ni omejitev glede prenosa, shranjevanja in tiskanja. Za prenos celotnega besedila se ni potrebno prijaviti v uporabniški račun ali namestiti programa Adobe Digital Editions. Celotna e-knjiga bo trajno prenesena v PDF formatu.

Ponudnik: EBSCO

Povezava za dostop

Morebitna opažanja, pripombe in predloge v zvezi z zbirko lahko sporočite na knjiznica@fdv.uni-lj.si.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 27. julij 2021 | v kategoriji: Obvestila