[Založba FDV] Izšla je knjiga Sama Pavlina z naslovom Naproti nacionalnemu sistemu spremljanja zaposljivosti visokošolskih diplomantov?

Samo Pavlin knjiga

Knjigarna FDV je bogatejša za e-knjigo avtorja Sama Pavlina z naslovom Naproti nacionalnemu sistemu spremljanja zaposljivosti visokošolskih diplomantov?

V kontekstu razprav o “modernizaciji” visokošolskih sistemov spremljanje zaposljivosti predstavlja enega pomembnih orodij za zagotavljanje razvoja in kvalitete visokošolskih sistemov. V knjigi se sprašujemo ali je resnično perspektiva zaposljivosti tista, ki predstavlja ustrezno konceptualno podlago za primerjanje in tudi financiranje visokošolskih institucij. Zanima nas, kdo in na kakšen način, naj zaposljivost spremlja. V iskanju odgovorov na ta vprašanja se naslonimo na različna konceptualna in empirična izhodišča.

Za dostop do knjige obiščite spletno knjigarno Založbe FDV>>

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. februar 2019 | v kategoriji: Nova knjiga, FDV