Venice International University - poletne šole za doktorske študente

Obveščamo vas o izvedbi poletne šole Critical Infrastructure Resilience. Poletna šola bo potekala v virtualni obliki od 7. do 25. 9. 2020. Namenjena je doktorskim študentom predvsem s področij družboslovja, pomorstva, javne uprave, gradbeništva in geodezije ter arhitekture in urbanističnega načrtovanja. Zainteresirani študenti se lahko na poletno šolo prijavijo preko spletne prijavnice.

Hkrati vam tudi sporočamo, da sta poletni šoli Responsible Capitalism in Global Shakespeare prestavljeni na leto 2021, poletni šoli  Ageing in Films in Venice and Filming Venice pa sta odpovedani. Ravno tako so načrtovane aktivnosti v okviru doktorske akademije prestavljene na leto 2021.

Podrobnejše informacije so objavljene na spletni strani UL: www.uni-lj.si/studij/partnerji/viu in VIU: https://www.univiu.org.

CIR20 Brochure_Virtual Sept2020_final

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. julij 2020 | v kategoriji: Obvestila, Poletne šole