Vabilo na predstavitev možnosti izmenjav v okviru mreže Venice International University, 19. 11. 2019 ob 14.30, Zbornična dvorana UL

Univerza v Ljubljani se je v letu 2018 vključila v konzorcij 19 univerz Venice International University (VIU), s sedežem na otoku San Servolo v Benetkah.

VIU ponuja možnosti za izmenjavo študentom vseh stopenj in smeri, kot tudi različne programe poletnih šol, intenzivne tematske seminarje za študente druge in tretje stopnje, mednarodno akademijo za doktorske študente, pripravništvo v podjetjih v Italiji in na članicah univerz VIU. Več informacij: www.univiu.org.

V torek, 19. 11. 2019 ob 14.30 uri, bo predstavnica mreže VIU, ga. Orla McLaughlin, predstavila možnosti za izmenjavo študentov v okviru VIU. Vljudno vas vabimo, da se pridružite predstavitvi, ki bo potekala na rektoratu Univerze v Ljubljani (Kongresni trg 12, Ljubljana, Zbornična dvorana).

Če se želite udeležiti dogodka, vas prosimo, da se prijavite preko obrazca na povezavi do petka, 15. 11. 2019.

Tukaj je tudi več informacije o programu Globalizacije, ki poteka v okviru VIU: VIU-info Globalization Program

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 08. november 2019 | v kategoriji: Obvestila