Poletne šole v Trentu, Italija

University of Trento vabi na tri poletne šole, ki bodo potekale od junija do julija 2019, v Trentu, Italija.

• Summer School in Italian Language and Culture bo potekala OD 16. do 29. junija 2019 in ponuja dvotedensko poglobitev v italijansko književnost, jezik, zgodovino, arheologijo, umetnost, glasbo in kino.
  • Summer School on Global Challenges, bo potekala med 30. junijem in 13. julijem 2019. Naslavljala bo številne tematike, med drugim: migracije, terorizem, mednarodna trgovina, populizem, Brexit, spreminjanje ravnotežja med velikimi silami ter podnebne spremembe.
  • Summer School on China Studies Tradition and Innovation bo potekala od 7. julija do 20. julija 2019, njen cilj pa je, da udeleženci pobliže spoznajo in analizirajo trenutne trende v razvoju Kitajske.

Študenti lahko s sodelovanjem na posamezni poletni šoli  pridobijo 6 ETCS. Dodatno delo se nagradi z dodatnimi 2 ETCS.

Cena posamezne poletne šole za študente FDV je 450 EUR (namesto 1.000 EUR) in vključuje:  namestitev v enoposteljni sobi, vse obroke, vstopnine v muzeje in druge družabne aktivnosti.

Prijave na poletne šole v Trentu zbiramo v mednarodni pisarni. Rok za prijavo je 8. marec 2019.

Več informacij lahko najdete na: http://international.unitn.it/incoming/summer-and-winter-schools

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 08. januar 2019 | v kategoriji: Obvestila, Poletne šole