Štipendije za poletno šolo Off the Beaten Track Field School

The Malta Summer School international faculty vabi  k prijavi za pridobitev štipendije za poletno šolo z naslovom Off the Beaten Track Field School, ki bo potekala med julijem in avgustom na Malti.

Poletna šola se bo odvijala na otočku Gozo, v malteškem otočju. Poseben poudarek v programu je na terenskem delu. Cilj je povezati študente in domačine. Omogočeno je spremljanje in napredovanje vsake raziskave, ki jo bodo zastavili udeleženci. Nudijo tudi pomoč vsem zainteresiranim udeležencem pri postopku objavljanja rezultatov raziskav.

Rok za prijavo je 5. januar 2018.

Več informacij najdete v priponkah in na spletni strani www.anthropologyfieldschool.org

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 30. november 2018 | v kategoriji: Obvestila, Štipendije