Podiranje rekorda v najbolj številčni študentski vadbi – Kickboxing, 21. november 2018

Kickboxing

Univerzitetni center za obštudijsko dejavnost vabi vse študente Univerze v Ljubljani na Podiranje rekorda v najbolj številčni študentski vadbi – Kickboxing. Številka, ki jo moramo preseči, je 154 udeležencev. Najbolj množična študentska vadba, ki je za vse udeležence brezplačna, bo potekala v sredo, 21. novembra 2018, od 20.00 do 21.00 v Univerzitetni športni dvorani Rožna dolina.

Vadbo Kickboxing, ki je primerna tako za moške kot za ženske - amaterje in profesionalce, bo vodila pred. šp. vzg. Nina Jeram. Preverite  v videu Podiranje rekorda v najbolj številčni vadbi #2, kako smo se imeli nazadnje in se nam pridružite.

Vse, kar morate vedeti o dogodku:

Kaj: Največja organizirana študentska vadba: Kickboxing

Kdaj: sreda, 21. 11. 2018, 20.00-21.00 (zbor ob 19.45 v dvorani)

Kje: Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11

Facebook dogodek: Podiranje rekorda v najbolj številčni študentski vadbi

Organizator: Univerza v Ljubljani, Center za obštudijsko dejavnost

Kontakt: Iva Stritar: 030 641 648, sport@uni-lj.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. november 2018 | v kategoriji: