Spletna anketa – projekt ERASMUS+ »COVIMO«

V zadnjih dveh letih je pandemija COVID-19 spremenila potek in način izobraževanja po vsem svetu, vplivala pa je tudi na mednarodno mobilnost študentov in internacionalizacijo. Zato je cilj evropskega ERSMUS+ projekta COVIMO, ki poteka v sodelovanju z osmimi univerzami iz Srednje in Vzhodne Evrope, povečati pripravljenosti na morebitne nove pandemije ali obsežne naravne nesreče. Ena izmed nalog za dosego cilja je zbiranje podatkov o uporabi IKT orodij in digitalnih metodologij pri poučevanju in študiju, s ciljem prepoznati najboljše prakse in težave izobraževanja na daljavo.

Za zbiranje podatkov so na Biotehniški fakulteti - Oddelek za gozdarstvo in obnovljive gozdne vire pripravili kratko anonimno anketo v angleškem jeziku, ki je dosegljiva na spletni strani Univerze v Ljubljani do 15.7.2021.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 12. julij 2021 | v kategoriji: Obvestilo