Poletna doktorska šola LERU (8. - 13. avgust 2021, Trinity College Dublin)

Obveščamo vas, da Zveza evropskih raziskovalnih univerz (League of European Research Universities - LERU) organizira doktorsko poletno šolo z naslovom »Reasserting the Value of the Expert«, ki bo potekala od 8. do 13. avgusta 2021 v Dublinu (Trinity College Dublin). Osnutek programa je v priponki.

Za nastanitev bo poskrbel organizator, več podrobnosti bo znanih naknadno, potne stroške pa krijejo študenti sami oz. če razpolagate s sredstvi, lahko te stroške krije članica.

Svoj interes za udeležbo lahko kandidati sporočijo do 10. marca 2021 na e-naslov: doktorski.studij@uni-lj.si. Sporočilo naj vsebuje kandidatove podatke (skladno s spodnjim seznamom), življenjepis ter motivacijsko pismo (vse v angleškem jeziku).

Candidate information:

- First name:

- Last name:

- Female or male:

- Affiliation:

- Faculty/Department:

- Title of your PhD Project:

Univerza v Ljubljani lahko za udeležbo na poletni šoli predlaga le enega kandidata, zato bo v primeru večjega interesa opravljen izbor.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 14. januar 2021 | v kategoriji: