Delovni dan v Organizaciji združenih narodov - Izbor kandidatov za Shadowing programme

Shadowing programme študentom omogoča, da en delovni dan spremljajo delo zaposlenega pri OZN in tako pridobijo vpogled v mednarodni svet Dunajskega mednarodnega centra (Vienna International Centre).

Organizatorji k sodelovanju vabijo podiplomske študente iz Avstrije, Madžarske, Slovaške in Slovenije.

Za sodelovanje v programu se lahko prijavijo podiplomski študenti katerega koli univerzitetnega programa, stari do vključno 29 let, ki imajo slovensko državljanstvo.

Program se bo izvajal en dan med 26. oktobrom in 24. novembrom 2017.

Če želite sodelovati v programu, se do 8. avgusta 2017 prijavite preko elektronske pošte info@unaslovenia.org. Za prijavo pošljite naslednje informacije:

• ime in priimek;
  • mobilno telefonsko številko;
  • e-poštni naslov;
  • smer študija;
  • univerza;
  • interesno področje;
  • -naziv agencije ali organizacije, kjer želite preživeti en delovni dan (glejte poglavje »O Združenih narodih na Dunaju«);
  • motivacijo za sodelovanje v »Shadowing Programme« (do 100 besed v slovenskem in angleškem jeziku).

Za nadaljnje informacije se obrnite na Društvo za Združene narode za Slovenijo (info@unaslovenia.org ali tel. št. 040 569 001).

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. julij 2017 | v kategoriji: Razpisi