Skoči do osrednje vsebine

Sodelovanje s študenti na Tednu boja proti korupciji 2022

Študente/-tke obveščamo, da bo Komisija za preprečevanje korupcije (v nadaljevanju: Komisija) pripravila Dan odprtih vrat za študente v okviru Tedna preprečevanja korupcije 2022, ki bo potekal v sredo, 7. 12. 2022, med 10.30 in 12. uro pri na  sedežu Komisije v Ljubljani, na Dunajski c. 56.

Komisija vas želi povabiti v svoje prostore, da jih čim bolje spoznate, kar je tudi osrednji namen tega dogodka. Vsebina predavanja - delavnice bo integriteta v povezavi s službovanjem v javnem sektorju in družbah v državni lasti (uprave, nadzorni sveti) ter kakšen je pomen osebnostne integritete pri teh službah, poznavanje določb Zakona o integriteti in preprečevanju korupcije, kršitve integritete ipd.

Predavanje bo organizirano za študente štirih fakultet in sicer Pravne fakultete, Ekonomske fakultete, Fakultete za družbene vede in Fakultete za varnostne vede, predstavljena tematika pa je zanimiva za študente višjih letnikov, zato vabljeni k sodelovanju in udeležbi.

Zainteresirani študenti se prijavite na e-naslov: Iva.Gruden@kpk-rs.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. november 2022 | v kategoriji: Obvestilo, Redni študij