Skoči do osrednje vsebine

Razpis za volitve nove sestave Študentskega sveta FDV

Drage študentke in študentje!

Včeraj smo uradno objavili razpis za volitve nove sestave Študentskega sveta Fakultete za družbene vede.

Študentski svet je predstavniški organ, v katerem predstavniki vseh smeri in stopenj študija zastopajo svoje sošolke in sošolce. Svet izvoli študentske predstavnike v fakultetnih komisijah ter podaja študentska mnenja, sodeluje pri organiziranju študijskega procesa, skrbi za reševanje vsakodnevnih težav študentov in študentsko problematiko nasploh.

Rok za oddajo kandidatur začne teči danes, 21. oktobra, in se izteče v četrtek, 27. oktobra 2022. V priponkah lahko najdete razpis za volitve in obrazec, s katerim lahko oddate svojo kandidaturo.

Vljudno vabljene in vabljeni, da se vključite v študentsko predstavništvo in tudi vi soodločate o življenju na fakulteti!

Tim Krhlanko,

predsednik ŠS FDV

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 21. oktober 2022 | v kategoriji: Obvestilo