Cepljenje na cepilnih mestih UL - oktober 2021

Sporočamo vam, da so znani termini in lokacije, na katerih bomo z Zdravstvenim domom Ljubljana organizirali cepilna mesta na oz. v bližini fakultet, akademij in študentskih naselij. Zbiranje prijav poteka centralno na UL preko prijavnice: https://bit.ly/UL_cepimse.

CEPILNA MESTA UL:

• 5. 10. 2021, torek, AŠKERČEVA, Filozofska fakulteta, Aškerčeva 2
  • 6. 10. 2021, sreda, BEŽIGRAD, Ekonomska fakulteta, Kardeljeva ploščad 17
  • 7. 10. 2021, četrtek, ROŽNA DOLINA, Univerzitetna športna dvorana Rožna dolina, Svetčeva 11

Okvirne ure cepljenja na predvidenih lokacijah: 8.00–14.00 ure. Točen termin vam bomo posredovali ob zaključku prijav in pripravi cepilnega urnika.

Cepljenje bo potekalo s cepivom Pfizer. Več informacij je dostopnih na povezavi: www.uni-lj.si/cepimse

Za tiste, ki odlašajo s cepljenjem, ker imajo več vprašanj in premalo odgovorov, bomo 4. in 5. 10.2021 organizirali spletne pogovore o cepljenju. Več bo kmalu objavljeno na strani www.uni-lj.si/cepimse.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 22. september 2021 | v kategoriji: