Utrinki z dogodka Razvojni trendi družboslovne informatike: Zagon Alumnija DI

Pretekli teden je na Fakulteti za družbene vede potekalo prvo vseobsegajoče srečanje družboslovnih informatikov in informatičark: Alumnij DI.

Dogodek je z uvodnim nagovorom otvoril prof. dr. Gregor Petrič, nato pa so svoje izkušnje z nami podelili Sanja Križan, Urša Podobnik in Jernej Česnik. Predstavili so, kam jih je popeljala karierna pot in kako danes v svojem delu in življenju uporabljajo družboslovno informatiko.

Po predstavitvah je sledila pogostitev in neformalno druženje v avli fakultete, ki so ga diplomantke in diplomanti dobro izkoristili za ponovno navezovanje prijateljskih vezi iz študijskih dni ter pogovor s profesorji, asistenti in ostalimi sodelavci Katedre za družboslovno informatiko in metodologijo.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 02. oktober 2019 | v kategoriji: Obvestilo