Študentka Družboslovne informatike Tjaša Lea Kosmatin v Glasilu občine Ljubljana

Tjaša Lea Kosmatin o odločitvi za študij na Univerzi v Ljubljani:

Motivacija za vpis na univerzo so bile seveda v prvi vrsti karierne možnosti po končanem univerzitetnem programu. Prav tako je bilo za izbiro ravno ljubljanske univerze odločilno dejstvo, da ta ponuja širok spekter različnih izobraževalnih programov, ki jih tako v Sloveniji kot v tujini štejemo med kakovostne. Čeprav sem do sedaj s kvaliteto študija zadovoljna, bom bolj podrobno oceno lahko podala po končanem študiju ... Biti del Univerze v Ljubljani pa mi ne pomeni zgolj biti del te izobraževalne ustanove, ampak predvsem tudi del skupnosti študentov, profesorjev in raziskovalcev, ki soustvarjajo delovno silo prihodnjih desetletij tako na slovenskih kot tujih tleh.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 26. november 2019 | v kategoriji: Obvestilo