Slavnostna podelitev nagrade Mentor leta 2017

Društvo doktorskih študentov in raziskovalcev na začetku kariere že 9. leto zapored organizira slavnostno podelitev nagrade Mentor leta 2017. Podelitev bo potekala 13.marca na Fakulteti za elektrotehniko, UL ob 19.00, na kateri bodo nagradili zmagovalca oziroma zmagovalko ter štiri druge finaliste oz. finalistke.

Za nagrado, ki je namenjena najboljšim mentorjem doktorskih študentov, je bilo letos predlaganih 94 različnih mentorjev, med njimi so trije profesorji s Fakultete za družbene vede, in sicer dr. Andrej Rus, dr. Anuška Ferligoj in dr. Gregor Petrič.

Soorganizator in pokrovitelj dogodka je Javna agencija za raziskovalno dejavnosti (ARRS).

Več o dogodku: Mladaakaemija.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. februar 2018 | v kategoriji: Obvestilo