Samo še 3 dni za prijavo na konferenco Od ideje do trga

Še tri dni časa imate, da se prijavite na konferenco Od ideje do trga <programska oprema>. Pohitite, prostih je samo še nekaj mest!

Zakaj se udeležiti?
Udeležite se brezplačnega praktičnega izobraževanja, na katerem bodo svoje znanje in izkušnje podali vrhunski strokovnjaki, predstavile se bodo UL tehnologije s področja programske opreme, sklepala se bodo nova partnerstva.

Konferenca, ki jo organizirata Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani in Fakulteta za računalništvo in informatiko, bo potekala 6. in 7. novembra 2019 v Poligonu kreativnem centru v Ljubljani.

Teme konference:
• zaščita intelektualne lastnine na področju programske opreme,
• izzivi odprtokodnega programiranja in dvojnega licenciranja,
• licenciranje in ocena vrednosti programske opreme,
• poslovni modeli in vstop na trg,
• pomen odprtih inovacij za podjetja in kako iskati prebojne inovacije zunaj podjetij.

Si želite prenesti svoje znanje v prakso? Od ideje do trga <programska oprema> je izobraževalni in mreženjski dogodek za študente, raziskovalce, podjetja in investitorje.

Več informacij o dogodku najdete tukaj, obrazec za prijavo pa tukaj

Udeležba na konferenci je brezplačna.
Prijavite se do 25. 10. 2019.

Dogodek poteka ob 100-letnici Univerze v Ljubljani.
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 23. oktober 2019 | v kategoriji: Obvestilo