Skoči do osrednje vsebine

Razvojno raziskovalni sodelavec na NIJZ

Nacionalni inštitut za javno zdravje, Zdravstveno podatkovni center (ZPC), razpisuje 1 prosto delovno mesto v Ljubljani.

Vaše delo bo obsegalo:

• izvajanje nalog in programov s področja delovanja NIJZ;
  • spremljanje, analiza in interpretacija ter povezovanje zdravstvenih in drugih podatkov ter informacij s posameznih področij;
  • priprava in obdelava podatkov in informacij;
  • sodelovanje pri raziskovalnem in pedagoškem delu;
  • sodelovanje z drugimi strokovnjak NIJZ in zunanjimi sodelavci;
  • samostojnost pri delu;
  • ravnanje po veljavnih navodilih za delo in drugih notranjih aktih NIJZ;
  • izvedba nalog v skladu s splošnimi akti NIJZ;
  • opravljanje drugih del v skladu s strokovnimi in poslovnimi interesi NIJZ po nalogu vodje ali direktorja.

Zahtevani pogoji:

• Zahtevana pokl./strok.izobrazba: visokošolska 2. stopnje (VII/2) oz. univerzitetna izobrazba po prejšnjem izobraževalnem sistemu (VII);
  • Zahtevana rač. znanja: urejevalniki besedil; delo s preglednicami; računalniško oblikovanje; delo z bazami podatkov – osnovno;
  • Zahtevane delovne izkušnje: /.
Zaželeno ostalo:

• Zaželena pokl./strok.izobrazba: mag. uporabne statistike, mag. družboslovne informatike oz. univerzitetna izobrazba omenjenih smeri po prejšnjem izobraževalnem sistemu (VII), ki vključujejo potrebna znanja in kompetence.
  • Zaželena rač. znanja: zaželeno je zahtevnejše znanje računalniških programov SPSS, word, excel.
  • Zaželeno znanje tujega jezika: aktivno znanje angleškega jezika (pisno in ustno).
  • Zaželene osebne lastnosti kandidata: sposobnost za timsko delo , samostojnost pri delu, samoiniciativnost….
  • Zaželeno ostalo: Zaželeno je znanje s področja obdelave in analize podatkov, izkušnje dela s statističnimi programi, izkušnje dela z orodji za spletno anketiranje (npr. 1KA), znanja s področja razvoja spletnih portalov.
Nudijo:

Nudijo zanimivo in raznoliko delo z možnostjo strokovnega razvoja ter dobre delovne pogoje. Delovno razmerje se sklepa za določen čas 24 mesecev oz. do 31. 11. 2026 s trimesečnim poskusnim delom. Delo bo obsegalo pripravo različnih analiz in statističnih poročil.

Če izpolnjujete razpisne pogoje in so vzbudili vaš interes, jim do vključno 13. 12. 2023 pošljite prijavo z življenjepisom in potrdilom o doseženi izobrazbi s pripisom: »ZA RAZPIS RRS III ZPC –SI-SUD 2 « na e-pošto.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu.

V prijavi navedite tudi vaše kontaktne podatke, na katerih ste dosegljivi.

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 08. december 2023 | v kategoriji: Obvestilo, Možnosti za delo in študij