Razvojna ekipa UL išče za podporo uporabnikom programske opreme

VABILO K SODELOVANJU

RAZVOJNA EKIPA Univerze v Ljubljani

išče kandidata/ko v mladi in dinamični ekipi

za podporo uporabnikom in zagotavljanje kvalitete programske opreme

V razvojni ekipi UL razvijamo programske rešitve za Univerzo v Ljubljani in njene članice. Rešitve zajemajo podporo poslovnim in študijskim procesom, razvite so v modernih spletnih tehnologijah.

Delo obsega predvsem podporo končnim uporabnikom, analizo in razreševanje njihovih težav ter testiranje in zagotavljanje kvalitete razvite programske opreme.

1. Kaj pričakujemo od kandidatov:

1. visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja) ali visoka strokovna izobrazba/visokošolska univerzitetna izobrazba (1. bolonjska stopnja)

2. funkcionalna znanja in kompetence:
      • sposobnost razumevanja poslovnih in študijskih procesov
      • sposobnost komunikacije s strankami
      • analitično razmišljanje
      • sposobnost timskega in projektnega dela
      • -natančnost, zanesljivost, samostojnost in odgovornost pri delu
      • želja po učenju novih poslovnih vsebin in vsebin IT.

Zaželeno je poznavanje osnov podatkovnih baz (pisanje SQL povpraševanj) in zanimanje za področje analize poslovnih procesov.

2. Prijava:

Razpis je informativne narave, zato zaenkrat ne bo sklenitve delovnega razmerja.

Potencialni kandidati pošljejo predstavitev z življenjepisom na elektronski naslov kadrovska@fri.uni-lj.si s pripisom »Informativni razpis razvojne ekipe UL« najkasneje do dne 31.12.2018.

Prejete življenjepise bomo shranili do konca leta 2019 in jih bomo lahko uporabili tudi pri objavi dejanskega razpisa, ki bo objavljen v prihodnje.

3. Kontaktna oseba:

Sonja Lojk

Tel.: 01/4798-115

e-mail: kadrovska@fri.uni-lj.si

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 17. december 2018 | v kategoriji: Možnosti za delo in študij