Razpis: Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani

Univerza v Ljubljani skupaj z Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem išče najboljšo inovacijo UL. Čas za prijave je le še do 7. septembra!

Zakaj se prijaviti?

1. NAGRADNI SKLAD 6.000 € za inovacije študentov in 6.000 € za inovacije raziskovalcev. Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Igor Papič bo zmagovalcema kategorij podelil nagrado 3.000 €, drugo-uvrščenima 2.000 € in tretje-uvrščenima 1.000 €.

2. BREZPLAČNE DELAVNICE oblikovanja poslovne ideje, varstva intelektualne lastnine ter nastopanja in predstavitve vaše ideje pred komisijo (pitching).

3. OCENA komercialnega potenciala ideje.

4. Najboljši boste imeli priložnost vstopiti v program Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorja, kjer bo zagotovljena tudi pomoč pri pridobitvi finančnih virov ter dostop do investitorjev in gospodarstvenikov

Več informacij in povezavo do prijavnice najdete v razpisu v priponki!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 07. avgust 2020 | v kategoriji: Obvestilo