Predstavitev magistrskega študija družboslovne informatike
Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo vabi na predstavitev magistrskega programa Družboslovne informatike, ki bo v torek, 20.5., ob 11:30 v predavalnici 24.
Poleg seznanitve z osnovnimi informacijami o programu, se boste lahko pogovorili z nosilci predmetov, zvedeli pa boste tudi nekaj o sodelovanju s podjetji v okviru izvedbe študijskega procesa v 2014/15.
Vljudno vabljeni!
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 19. maj 2014 | v kategoriji: Obvestilo