Participatory Action Research for Social Change in Bangladesh

Na Katedri za družboslovno informatiko in metodologijo te dni gostimo prof. dr.Larryja Stillmana, raziskovalca skupnostne informatike s Fakultete za informacijske tehnologije (Monash University, Avstralija). Prof. Stillman ima dolgoletne izkušnje z raziskovanjem, ki temelji na implementaciji informacijsko-komunikacijskih tehnologij v različnih avstralskih skupnostih, Južnoafriški republiki, Bangladešu in drugod po svetu. V četrtek, 19.11. bo imel ob 15. uri v predavalnici 13 v okviru predmeta Uvod v družboslovno informatiko predavanje z naslovom "Participatory Action Research for Social Change in Bangladesh ".

Vljudno vabljeni!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 17. november 2015 | v kategoriji: Obvestilo, Aktualno