Obiščite nas na virtualni stojnici FDV na sejmu Informativa 2021!

Vas zanima študij Družboslovne informatike na Fakulteti za družbene vede? Imate vprašanja glede vpisa na program, predmetnika, izmenjav v tujini, kariernih priložnosti? Iščete mnenja iz prve roke? Potem je sejem Informativa, ki bo potekal v petek in soboto, 22. in 23. januarja 2021, pravi naslov za vas!

Za dostop do stojnic na virtualnem sejmu se je potrebno registrirati tukaj. Po registraciji in prijavi pa nas lahko obiščete na stojnici FDV, kjer boste našli sledeče:

Stojnica2FDV2021

1. Video gradiva (Sprehod po FDV, Predstavitveni video, Učenje tujih jezikov).
  2. Spletna klepetalnica za pogovor s študenti, predstavniki referata in profesorji.
  3. Kratek opis fakultete in povezave do predstavitev posameznih študijskih programov, med katerimi je tudi Družboslovna informatika.
  4. Virtualni sprehod po FDV, kjer si lahko kljub trenutnim razmeram na lastno pest ogledate notranjost fakultete.
  5. Pogosta vprašanja o vpisu, študiju, izmenjavah, posebnih statusih, ipd.
  6. Nagradna igra, kjer lahko vsi obiskovalci odgovorite na nagradno vprašanje o fakulteti in se potegujete za darilni paket FDV!
  7. Brošura dodiplomskih programov FDV, kjer najdete vse informacije o posameznih programih na 1. stopnji študija
  8. Koledar dogodkov na FDV, kjer lahko najdete informacije o Informativnem dnevu 2021, ki bo letos izveden preko spleta.
  9. Splošne informacije of FDV: naslov, kontakti, profili na družbenih omrežjih, ...

Dogodek poteka oba dni od 9. do 18. ure, študenti Družboslovne informatike pa bodo v klepetalnici na voljo za vsa vaša vprašanja o programu v petek in soboto od 13:30 do 18:00.

Vljudno vabljeni v spletno klepetalnico, v času informative pa bomo na voljo tudi na Zoom povezavi.Informativa2021

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 20. januar 2021 | v kategoriji: Obvestilo