Izvedba prve delavnice – Poslovno komuniciranje

Obveščamo vas, da se bliža drugi semester in s tem tudi izvedba delavnic v okviru predmeta Praksa. Prva delavnica z naslovom Poslovno komuniciranje bo potekala v dveh terminih, in sicer 25.2.2019 (08.30 – 15.00) in 4.3.2019 (08.00 – 12.00) v predavalnici FDV-18, hkrati za visokošolske in univerzitetne študente.

Na delavnico se ni več možno prijaviti, saj so prijave zaključene, brez predhodne (online) prijave pa udeležba na delavnici ni mogoča.

Namen delavnice je predstaviti ključne dejavnike, ki oblikujejo učinkovito in uspešno poslovno komunikacijo.

• Seznanitev s ključnimi orodji za oblikovanje komunikacijske strategije.
  • Poznavanje razlike med proizvodnimi in storitvenimi podjetji v smislu poslovne komunikacije.
  • Strategija komuniciranja v projektih sodelovanja z različnimi tržnimi deležniki.
  • Principi oblikovanja celostne grafične podobe podjetja in komuniciranja blagovne znamke podjetja.

Poudarek bo na veščinah pogajanj, komuniciranja z marketinškimi agencijami, mreženju z zunanjimi in notranjimi deležniki ter obvladovanju predstavitve poslovne zamisli. Študenti bodo prakticirali veščine vodenja sestankov, poslovnih prezentacij, mreženja, tržnega komuniciranja. Predstavljene bodo tudi osnove poslovnega bontona.

Delavnico bo izvedel priznani predavatelj dr. Jordan Berginc:

• doktoriral s področja ustvarjalnosti in inovativnosti v podjetništvu;
  • 30 let izkušenj v podjetništvu na področju svetovanja, treningov in vodenja projektov;
  • soustanovitelj različnih podjetij in poslovnih združenj doma in v tujini, društev (med drugim GEA College);
  • bil direktor v treh malih podjetjih; vodil dva vladna projekta;
  • trenira različne ciljne skupine podjetnikov in managerjev v podjetjih in podjetniških inkubatorjih;
  • predava in dela v tujini (izkušnje iz ZDA, Kanade, države EU, Kitajska, Rusija, Indonezija, regija Balkan, Kosovo, Turčija);
  • spodbuja mednarodne podjetniške priložnosti in projekte pri prenosu znanja;
  • avtor različnih knjig in učbenikov na temo podjetništva, inovativnosti, Start-up’s in dizajn managementa;
  • ·od leta 2009 deluje kot ekspert za podjetništvo in inovativnost na različnih EU projektih za pospeševanje podjetništva s tujimi partnerji v tujini, kjer spodbuja tehnološke Start-upe;
  • zunanji sodelavec fakultete za dizajn in nosilec petih študijskih predmetov.
<< Nazaj na stran Praksa
Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. februar 2019 | v kategoriji: Novice