Informativni dan za magistrski študij Družboslovne informatike 2018

Iščeš visoko zaposljivi poklic, pri čemer bi stike s potencialnimi delodajalci, organizacijami in podjetji vzpostavil že v času študija? Te zanimajo znanja s področja internetnih tehnologij, podatkovne analitike, informatike in projektnega vodenja, ki so postala pomembna konkurenčna prednost v sodobni informacijski družbi? Si želiš potrebne kompetence in praktična znanja za zaposlitev pridobiti že v času študija? Potem pridi na Informativni dan za magistrski študij Družboslovne informatike, ki bo v sredo, 16. maja 2018, ob 16. uri na Fakulteti za družbene vede.

SLIKA3

Program

Na informativnem dnevu se boste lahko udeležili dveh terminov predstavitev študijskih programov:

16.00 – 16.40: 1. predstavitev programov v predavalnicah
16.40– 17.20: 2. predstavitev programov v predavalnicah

Razpored predstavitev:

FDV 14

Družboslovna informatika

Za šolsko leto 2018/2019 je na magistrskem programu Družboslovna informatika razpisanih 25 prostih mest za vpis. Dodatne informacije o razpisu najdete na Razpisu za vpis

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 15. maj 2018 | v kategoriji: Obvestilo