Fakulteta za družbene vede je v novo študijsko leto vstopila z novim vodstvom

Volitve Fakultete za družbene vede za mandatno obdobje 2017-2021 so bile izvedene. Na senatu 11. septembra 2017 so bili imenovani člani komisij Fakultete za družbene vede ter novo vodstvo za svoj štiriletni mandat: ob novi dekanji prof. dr. Monika Kalin Golob prodekanja izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda ter prodekana izr. prof. dr. Samo Kropivnik in izr. prof. dr. Iztok Prezelj. Člani KDIM sodelujejo v naslednjih vlogah:

1. Prodekanja za študijske zadeve: izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda
  2. Predstojnik sociološkega oddelka in predstavnik v Senatu FDV: izr. prof. Mitja Hafner-Fink
  3. Predstavnik v Senatu FDV: izr. prof. dr. Damjan Škulj
  4. Članica Komisije za doktorski študij: prof. dr. Tina Kogovšek
  5. Član Komisije za učbenike: doc. dr. Andraž Petrovčič
  6. Član Disciplinske komisije I. stopnje: prof. dr. Andrej Mrvar
  7. Član Komisije za etiko – častno razsodišče: prof. dr. Vasja Vehovar
  8. Članica Komisije za etiko na raziskovalnem področju: prof. dr. Valentina Hlebec
  9. Učitelj tutor: Emil Polajnar
  10. Nov asistent na KDIM: Miha Matjašič, ki bo sodeloval pri predmetih na dodiplomskem študiju družboslovne informatike.

Fotografija: Urban Resnik

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 10. oktober 2017 | v kategoriji: Obvestilo