Evropa v boj proti otroški debelosti, Slovenija svetla izjema

Med 4. in 5. junijem letos so v Londonu zagnali STOP, največji evropski raziskovalni projekt proučevanja otroške debelosti v sodelovanju evladnih in vladnih organizacij iz dvanajstih držav.

Pri največjem evropskem raziskovalnem projektu proučevanja otroške debelosti sodeluje tudi doc. dr. Luka Kronegger, učitelj na Katedri za družboslovno informatiko in metodologijo, ki poudarja pomen družabnih omrežij, saj ta predstavljajo »ogromen potencial za razumevanje odnosov med deležniki in razvoj orodij, ki bi olajšala komunikacijo pri oblikovanju politik in prenos politik v prakso«.

Več o raiziskovalnem projektu STOP ter otroški debelosti na strani časopisa Delo.

13972476_1528725862487

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 13. junij 2018 | v kategoriji: Obvestilo