Boston Consulting Group na FDV

Ena izmed zavez Fakultete za družbene vede je študentke in študente seznaniti z možnostmi in priložnostmi preizkusiti in uveljavljati se na čedalje bolj zahtevnem trgu delovne sile. Zato se FDV na različne načine povezuje s podjetji, ki študentom Fakultete za družbene vede omogočajo boljši pogled v svet, v katerem se po opravljenem študiju znajdejo diplomanti in diplomantke.

1. junija med 17. in 21. uro bo tako FDV gostil gostili svetovno znano podjetje Boston Consulting Group, ki s svojim posebnim programom išče talente za okrepitev svojih vrst, hkrati pa ponudi vrsto zanimivih informacij, izkušenj in nasvetov, uporabnih za mlade vseh profilov.

Če bi se želeli udeležiti dogodka, kliknite na to povezavo in se prijavite na dogodek. Pohitite - število prijav je omejeno!

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 31. maj 2016 | v kategoriji: Obvestilo