Vsebine katedre

Za obdobje:

Gostujoče predavanje Yael Oppenheim: Buzzilla, orodje za analizo spletnih socialnih omrežij

Na Centru za družboslovno informatiko bodo gostili Yael Oppenheim, strokovnjakinjo s področja trženja ter družbene in digitalne analitike za kvalitativno in kvantitativno raziskovanje.

24. maj 2019 | Obvestilo

Vabljeno predavanje viš. znan. sod. dr. Jennie Olofsson

V sredo, 21. maja 2019, ob 8.30, bo v predavalnici FDV-23 potekalo gostujoče predavanje dr. Jennie Olofsson, viš. znan. sodelavke in gostujoče predavateljice na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani na temo e-odpadkov (angl. e-waste).

20. maj 2019 | Obvestilo

Vabljeni na že 14. tradicionalni DID piknik

Društvo DID v sodelovanju s Katedro za družboslovno informatiko in metodologijo pripravlja že 14. tradicionalni piknik družboslovnih informatikov!

13. maj 2019 | Obvestilo

Obisk izr. prof. dr. Marie Prosperine Vitale

Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo je v okviru Erasmus izmenjave gostila izr. prof. dr. Mario Prosperino Vitale, Univerza v Salernu.

09. maj 2019 | Obvestilo

Prosto delovno mesto v ADP

V Arhivu družboslovnih podatkov (ADP) iščejo sodelavca ali sodelavko za delovno mesto digitalnega arhivista.

07. maj 2019 | Obvestilo

Informativni dan za magistrski študij Družboslovne informatike

V koledarju si označi sredo, 15. maj 2019, ko ob 16. uri v predavalnici 14 na Fakulteti za družbene vede potekal informativni dan za magisterski študij Družboslovne informatike.

28. april 2019 | Obvestilo

FDV-DI na 4. Mednarodni European Social Survey konferenci

Na Univerzi v Mannheimu v Nemčiji je potekala 4. Mednarodna European Social Survey konferenca na kateri je sodeloval tudi asistent na programu Družboslovna informatika, May Doušak.

26. april 2019 | Obvestilo

Vabljena predavanja prof. dr. Michaela Bošnjaka (ZPID, Univerza v Trieru)

Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo je gostila prof. dr. Michaela Bošnjaka.

26. april 2019 | Obvestilo

EU v luči uradnih statističnih podatkov

V sklopu Tedna Evrope 2019 bo potekal dogodek EU v luči uradnih statističnih podatkov.

19. april 2019 | Obvestilo

Vabilo na javno preizkusno predavanje dr. Darje GROŠELJ

V sredo 17. aprila 2019 ob 9.00 uri bo na Fakulteti za družbene vede bo potekalo javno preizkusno predavanje dr. Darje GROŠELJ na temo ​»Posredna raba interneta in njena vloga pri soočanju z digitalno izključenostjo«.

08. april 2019 | Obvestilo