Vsebine katedre

Za obdobje:

Vabilo na predstavitev knjige dr. Mojce Vizjak Pavšič - Metode raziskovanja v družbenih vedah

Vljudno Vas vabimo na predstavitev knjige dr. Mojce Vizjak Pavšič - Metode raziskovanja v družbenih vedah, ki bo potekala v sredo, 10. junija 2015 ob 14.00 uri v predavalnici 10 na Fakulteti za družbene vede.

08. junij 2015 | Obvestilo, Aktualno

Vabilo na predavanje in podelitev naziva Častna članica SdS

V priponki je vabilo na svečano podelitev naziva Častna članica Statističnega društva Slovenije ki ga bo prejela prof. dr. Lynne Billard University of Georgia, ZDA

03. junij 2015 | Obvestilo, Aktualno

Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo vabi na predavanje prof. Annelies Blom

Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo vabi zainteresirane družboslovne raziskovalce, metodologe in študente na predavanje prof. Annelies Blom, ki je vodja projekta German Internet Panel (GIP) na Univerzi v Mannheimu.

03. junij 2015 | Obvestilo, Aktualno

Piknik družboslovnih informatikov

Maj je čas za tradicionalni piknik družboslovnih informatikov, ki se bo tokrat odvijal 28. maja 2015, s pričetkom ob 16. uri.

22. maj 2015 | Obvestilo, Aktualno

Odgovorna raba računalnika

Študenti družboslovne informatike (Tim Berce, Tomaž Vidmar, Tjaša Deu, Oliver Butina, Tine Stres in Zala Dolenc) so tudi v letošnjem šolskem letu, pod vodstvom izr. prof. dr. Jara Berceta, izvajali sedaj že tradicionalno delavnico o »Odgovorni rabi računalnika« po srednjih šolah.

20. april 2015 | Obvestilo

Doktorski zagovor - Anja Mohorko

Vabimo vas na zagovor doktorske disertacije

07. april 2015 | Obvestilo

Umrl izumitelj SPSS-ja

2.4.2015 je umrl Norman Nie, eden on izumiteljev SPSS-ja leta 1975.

07. april 2015 | Obvestilo

Teden družboslovne informatike

Društvo DID organizira Teden družboslovne informatike.

31. marec 2015 | Obvestilo, Aktualno

24ur: V Sloveniji 29 odstotkov mladih že delilo svojo razgaljeno fotografijo

V časih, ko zvezdniki svojo slavo dosegajo z objavljanjem svojih seksi fotografij na družbenih omrežjih, naličena sedemletnica pred spletno kamero pravzaprav ne preseneča, opozarja Ajda Petek iz Centra za varnejši internet. "Je proizvod oziroma žrtev okolja, v katerem odrašča."

19. marec 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno, Predavatelji

Marketinški nasveti za uspeh na platformah za množično komuniciranje

Vabimo te na okroglo mizo v organizaciji Študentske sekcije Društva za marketing Slovenije, kjer bodo ustvarjalci najodmevnejših slovenskih množično financiranih kampanj s tabo delili svoje izkušnje in ti zaupali marketinške trike za uspeh. Vse od kave iz kozjega roga, do izgubljenih ključev pa do letečega kolesa!

08. marec 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno