Vsebine katedre

Za obdobje:

11 razlogov za študij družboslovne informatike

Še ne veste na kateri faks bi se vpisali? Nihate med družboslovjem in naravoslovjem?

27. februar 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno

Obiščite nas na informativnem dnevu

Lepo vabljeni na informativni dan, kjer se nam bodo pridružili tudi študenti in nekateri bivši diplomanti Družboslovne informatike.

11. februar 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno

Brezplačne delavnice za dijake

Na Katedri za družboslovno informatiko in metodologijo organiziramo tri tipe brezplačnih delavnic po srednjih šolah vseh slovenskih regij.

09. februar 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno, Predavatelji

Družboslovna informatika: študij z eno najvišjih zaposljivosti diplomantov

Družboslovni informatiki po uradnih podatkih ZRSZ glede na registrirano brezposelnost v zadnjih 15 letih spadajo med enega najbolj zaposljivih kadrov v družboslovju in tudi širše.

05. februar 2015 | Obvestilo, Objave, Aktualno

Najpogostejša vprašanja študentov na preteklih informativnih dnevih

Najpogostejša vprašanja, ki so jih dijaki postavljali na preteklih informativnih dnevih, seveda skupaj z odgovori.

04. februar 2015 | Obvestilo, Aktualno

VABLJENI NA INFORMATIVNI DAN

Izbira študija je ena od prelomnih točk v življenju posameznika, ki lahko vodi do uspešne poklicne kariere in zadovoljstva v poklicu, ki ga bo opravljal skozi življenje. Zato vas vabimo na informativni dan, kjer vam bomo študij Družboslovne informatike predstavili kar se da temeljito ter vam odgovorili na vsa vprašanja, ki se vam porajajo v povezavi z njim.

03. februar 2015 | Obvestilo, Aktualno

Nagradna igra - foto natečaj

Katedra za metodologijo in družboslovno informatiko organizira fotografski natečaj, na katerem lahko sodelujejo dijaki vseh srednjih šol v Sloveniji.

20. januar 2015 | Obvestilo, Aktualno

4. srečanje v okviru Diplomskega seminarja

4. srečanje, ki je bilo sicer napovedano za 15.1., se bo zaradi zasedenosti izvajalca izvedbo en teden prej.

05. januar 2015 | Obvestilo, Aktualno

2. srečanje v okviru Diplomskega seminarja

V četrtek, 11.12.2014, bo od 12h do 14h v predavalnici 24 potekalo 2. srečanje v okviru Diplomskega seminarja. Študenti družboslovne informatike na 1. stopnji boste dobili nekaj nasvetov za pisanje prijave diplomskega dela in samega diplomskega dela. Gradivo je objavljeno v spletnem referatu v okviru predmeta Diplomski seminar (datoteka "Kako napisati prijavo in diplomsko delo.pdf").

09. december 2014 | Obvestilo, Aktualno

Javno preizkusno predavanje: dr. Luka Kronegger

Obveščamo vas, da bo imel dr. Luka Kronegger javno preizkusno predavanje v postopku izvolitve v naziv docenta za področje družboslovne informatike, v sredo, 10. decembra 2014 ob 14:00 uri na Fakulteti za družbene vede UL, predavalnica št. 19.

09. december 2014 | Obvestilo