Vsebine katedre

Za obdobje:

Podelitev diplom dodiplomskega in magistrskega študija

15. in 16. 6. 2016 bo na Fakulteti za družbene vede potekala podelitev diplom dodiplomskega in magistrskega študija, med drugimi tudi 13 novim magistrom in 27 novim diplomantom programa Družboslovna informatika.

02. junij 2016 | Obvestilo

Boston Consulting Group na FDV

1. junija med 17. in 21. uro bo tako FDV gostil gostili svetovno znano podjetje Boston Consulting Group, ki s svojim posebnim programom išče talente za okrepitev svojih vrst, hkrati pa ponudi vrsto zanimivih informacij, izkušenj in nasvetov, uporabnih za mlade vseh profilov.

31. maj 2016 | Obvestilo

International Statistical Conference in Croatia - ISCCRO'16

5. in 6. maja se je v Zgrebu odvijala prva mednarodna statistična konferenca International Statistical Conference in Croatia, ki sta se je udeležila tudi članica naše katedre red. prof. dr. Anuška Ferligoj in asist. Marjan Cugmas iz Centra za metodologijo in informatiko.

27. maj 2016 | Obvestilo

Novi verziji programov Pajek in Pajek-XXL

V mesecu maju sta izšli novi verziji programov Pajek in Pajek-XXL, ki ju razvija član naše katedre red. prof. dr. Andrej Mrvar.

26. maj 2016 | Obvestilo

Konferenca DATA CENTER v Ljubljani

2. junija 2016, bo v Ljubljani (Four Points by Sheraton Ljubljana Mons) tretje leto zapored potekala konferenca DATA CENTER.

23. maj 2016 | Obvestilo

Delavnica o izbiri izbirnih predmetov

Včetrtek, 26. maja 2016 med 9.00 in 10.00 v predavalnici FDV-24 bo potekala delavnica o izbiri izbirnih predmetov, ki jo organizira Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo v sodelovanju s študenti družboslovne informatike.

19. maj 2016 | Obvestilo

Obisk Jon A. Krosnicka, vodilnega anketnega metodologa iz Univerze v Stanfordu

Obisk Jon A. Krosnicka, vodilnega anketnega metodologa iz Univerze v Stanfordu (ZDA), dolgoletnega sodelavca učiteljev na Katedri za družboslovno informatiko in metodologijo na delavnici »Učinki načina anketiranja«.

18. maj 2016 | Obvestilo

Drugi doktorski seminar diplomantke družboslovne informatike Ane Slavec

Ana Slavec, diplomantka družboslovne informatike, bo v četrtek, 19.5.2016, ob 14.00 v predavalnici 10 predstavila zaključke svoje doktorske disertacije z naslovom Izboljševanje ubeseditve anketnih vprašanj z jezikovnimi viri.

18. maj 2016 | Obvestilo

Vabljeni na gostujoča predavanja prof. Per Kragh Andersena

Od 16. do 20. maja 2016, bo v Ljubljani gostoval prof. Per Kragh Andersen z Univerze v Kobenhavnu na Danskem.

11. maj 2016 | Obvestilo

Informativni dan za magistrski študij Družboslovna informatika

Vabimo vas na Informativni dan za magistrski študij 2. stopnje za program Družboslovna informatika, ki bo v sredo, 18. maja 2016, ob 16. uri na Fakulteti za družbene vede.

09. maj 2016 | Obvestilo