Vsebine katedre

Za obdobje:

Zakaj na študij družboslovne informatike po mnenju profesorjev in študentov

Predstavljamo vam 6 najpogostejših razlogov zakaj vpisati študij DRUŽBOSLOVNE INFORMATIKE po mnenju naših študentov in profesorjev.

16. januar 2017 | Obvestilo

Ravnanje z raziskovalnimi podatki in odprti dostop

Vabimo vas na brezplačno delavnico z naslovom Ravnanje z raziskovalnimi podatki in odprti dostop, ki se bo odvila v sredo, 18. januarja 2016.

05. januar 2017 | Obvestilo

In memoriam: Miha Vogelnik 1972 - 2016

Decembra je končal bitko s težko boleznijo Miha Vogelnik, eden najuspešnejših in prodornejših diplomantov družboslovne informatike.

03. januar 2017 | Obvestilo

Lačni podatkov? Statistika o hrani

Vabimo vas, da se udeležite tradicionalnega statističnega dneva, ki bo letos v znamenju statistike o hrani.

28. december 2016 | Obvestilo

Doc. dr. Andraž Petrovčič je prejel svečano listino za izjemne pedagoške in raziskovalne dosežke

V Tednu univerze, ki je potekal med 5. in 9. decembrom 2016 je dr. Andraž Petrovčič prejel svečano listino za mlade visokošolske učitelje in visokošolske sodelavce za izjemne pedagoške, raziskovalne in umetniške dosežke.

21. december 2016 | Obvestilo

Sanjariš o lastnem podjetju? Imaš podjetniško žilico?

Potem je delavnica Kje pridobiti finančna sredstva za zagon podjetja, ki jo organizira Ljubljanski univerzitetni inkubator, kot zanalašč zate.

13. december 2016 | Obvestilo

Med nagrajenci FDV v letu 2016 tudi družboslovni informatiki

Na praznovanju 55 let Fakultete za družbene vede in 50 let družboslovnega raziskovanja so nagradili tudi družboslovne informatike.

09. december 2016 | Obvestilo

Izredna profesorica Dr. Katja Lozar Manfreda gostovala na Univerzi v Salernu

V okviru programa Erasmus + je izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda v času od 21. do 24.11.2016 gostovala na Univerzi v Salernu.

05. december 2016 | Obvestilo

Tržnica idej

Pri predmetu Information Society Phenomena, na drugi stopnji študijskega programa Družboslovne informatike, ki ga vodi doc. dr. Vesna Dolničar, je v torek, 29.11., potekala tržnica idej, na kateri so študenti predstavili svoje skupinske poslovne ideje za razvoj na informacijsko-komunikacijskih tehnologijah

02. december 2016 | Obvestilo

Študent družboslovne informatike pomagal pri razkritju nepravilnosti v slovenskem zdravstvu

Študent družboslovne informatike pomagal pri razkritju preplačil slovenskega zdravstva.

30. november 2016 | Obvestilo