Vsebine katedre

Za obdobje:

Dr. Katja Lozar Manfreda in dr. Vasja Vehovar prejemnika nagrade Odlični v znanosti

Dr. Katja Lozar Manfreda in dr. Vasja Vehovar sta za svoje delo na področju spletnih anket prejela nagrado Odlični v znanosti 2016 s področja družboslovja in humanistike. Predavanje si je sedaj mogoče tudi ogledati.

06. februar 2017 | Obvestilo

Slavnostne podelitve diplom in magisterijev

V mesecu februarju bo na Fakulteti za družbene vede potekale slavnostne podelitve diplom in magisterijev, med katerimi so tudi magistri/-ice družboslovne informatike ter diplomanti/-ke programa Družboslovna informatika.

27. januar 2017 | Obvestilo

Sampling, Weighting and Estimation in Survey Methodology

The second SERISS training course “Sampling, Weighting and Estimation in Survey Methodology” will be held on 24th-25th April 2017 in Ljubljana, Slovenia.

26. januar 2017 | Obvestilo

Uspeh revije Metodološki zvezki - Advances in methodology and statistics

Mednarodna znanstvena revija Metodološki zvezki e je prebila v ¾ revij v bazi SCOPUS in ima tudi A' za leto 2016.

25. januar 2017 | Obvestilo

Poklici prihodnosti

Vas zanima kateri so poklici prihodnosti? Zbrali smo 4 najpogosteje omenjene poklice prihodnosti, ki jih lahko opravljate po študiju Družboslovne informatike.

18. januar 2017 | Obvestilo

Zakaj na študij družboslovne informatike po mnenju profesorjev in študentov

Predstavljamo vam 6 najpogostejših razlogov zakaj vpisati študij DRUŽBOSLOVNE INFORMATIKE po mnenju naših študentov in profesorjev.

16. januar 2017 | Obvestilo

Ravnanje z raziskovalnimi podatki in odprti dostop

Vabimo vas na brezplačno delavnico z naslovom Ravnanje z raziskovalnimi podatki in odprti dostop, ki se bo odvila v sredo, 18. januarja 2016.

05. januar 2017 | Obvestilo

In memoriam: Miha Vogelnik 1972 - 2016

Decembra je končal bitko s težko boleznijo Miha Vogelnik, eden najuspešnejših in prodornejših diplomantov družboslovne informatike.

03. januar 2017 | Obvestilo

Lačni podatkov? Statistika o hrani

Vabimo vas, da se udeležite tradicionalnega statističnega dneva, ki bo letos v znamenju statistike o hrani.

28. december 2016 | Obvestilo

Doc. dr. Andraž Petrovčič je prejel svečano listino za izjemne pedagoške in raziskovalne dosežke

V Tednu univerze, ki je potekal med 5. in 9. decembrom 2016 je dr. Andraž Petrovčič prejel svečano listino za mlade visokošolske učitelje in visokošolske sodelavce za izjemne pedagoške, raziskovalne in umetniške dosežke.

21. december 2016 | Obvestilo