Vsebine katedre

Za obdobje:

Podjetje Smart Com in Elektroinštitut Milan Vidmar vabita na mednarodni hackathon HackElect

Podjetje Smart Com bo v sodelovanju z Elektroinštitutom Milan Vidmar (EIMV) od 7.-8. oktobra v Ljubljani gostilo mednarodni hackathon »HackElect«.

30. junij 2017 | Obvestilo

Poročilo Internet of Toys (IoToys)

Internet igrač (Internet of Toys) je del rastočega sveta interneta stvari (Internet of Thinges IoT).

28. junij 2017 | Obvestilo

Obisk dr. Iolie Nicolaidou iz Cyprus University of Technology (CUT)

27. do 28.6.2017 bo FDV, natančneje Center za družboslovno informatiko in Katedra za družboslovno informatiko in metodologijo, gostil raziskovalko dr. Iolie Nicolaidou iz Cyprus University of Technology (CUT).

26. junij 2017 | Obvestilo

Izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda na konferenci ITACOSM 2017 – the 5th ITAlian COnference on Survey Methodology

Izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda se je udeležila konference ITACOSM 2017 – the 5th ITAlian COnference on Survey Methodology.

23. junij 2017 | Obvestilo

Call for 8 places for a PhD course in “Data Science” at the Scuola Normale Superiore for the academic year 2017-2018

For the academic year 2017-2018 the Scuola Normale Superiore hereby announces a call for 8 places for a PhD course in “Data Science”. Applications for admission to the selection process must be registered online by 23:59 CET, Thursday, 31 August 2017.

20. junij 2017 | Obvestilo

Prva prejemnica dvoje diplome v okviru sporazuma med UL-FDV in Univerzo v Salernu

V juniju 2017 smo dobili prvo prejemnico dvojne magistrske listine programov Družboslovna informatika FDV - UL in Master of Science in Sociology and Policies for the Territory Univerze v Salernu.

20. junij 2017 | Obvestilo

1. nacionalno srečanje ključnih deležnikov projekta ITHACA (InnovaTion in Health And care for All)

Na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani bo v četrtek, 22. junija 2017, med 9. in 12. uro, potekalo prvo nacionalno srečanje ključnih deležnikov pri projektu ITHACA.

Slavnostna podelitv diplom

V mesecu juniju bo na Fakulteti za družbene vede potekale slavnostne podelitve diplom, med katerimi so tudi diplomanti/-ke Katerde za Družboslovno informatiko in metodologijo .

13. junij 2017 | Obvestilo

Formalna podoba zaključnega dela kot strokovnega besedila

V sredo, 7. 6. 2017 ob 12.00, bo v predavalnici 7 organiziran strokovni seminar Formalna podoba zaključnega dela kot strokovnega besedila za vse študente, ki zaključujejo študij na 1. in 2. stopnji bolonjskega študija.

07. junij 2017 | Obvestilo

Aplikacija Sinestezija - igra kjer se prepleta zabava in znanost

Predstavljamo vam aplikacijo Sinestezija, ki jo za diplomsko delo razvija študent družboslovne informatike, Andraž Gruden, pod mentorstvom prof. dr. Andreja Mrvarja.

02. junij 2017 | Obvestilo, Izdelki študentov