Vsebine katedre

Za obdobje:

Člani KDIM predstavili prispevke na konferenci ESRA 2017

Konference 7th Conference of the European Survey Research Association (ESRA) so se udeležili dr. Katja Lozar Manfreda, dr. Andraž Petrovčič, dr. Nejc Berzelak, Ana Slavec, dr. Anuška Ferligoj in dr. Tina Kogovšek.

24. avgust 2017 | Obvestilo

Drugi prijavni rok - prosta mesta za vpis na redni študij

Skladno z Razpisom za vpis v študijskem letu 2017/18 bo drugi rok za prijavo za vpis v 1. letnik potekal od 22. do 28. avgusta 2017.

Festival odprtih podatkov javnega sektorja 2017 »Vizualizacija podatkov«

Ministrstvo za javno upravo (MJU) bo tudi letos organiziral Festival odprtih podatkov javnega sektorja 2017, tokrat v sodelovanju s Statističnim uradom RS.

22. avgust 2017 | Obvestilo

Raziskovalce iz Katedre za družboslovno informatiko in metodologijo sta predstavljala na konferenci HCII 2017

Dr. Andraž Petrovčič in dr. Vesna Dolničar sta se udeležila 19. mednarodne konference na temo interakcije človek-računalnik - HCII 2017.

7. posvet E-zlorabe otrok: včeraj, danes, jutri

SPLETNO OKO, Center za varnejši internet Slovenije, Uprava kriminalistične policije Generalne policijske uprave in Združenje za informatiko in telekomunikacije pri Gospodarski zbornici Slovenije vabijo na 7. posvet E-zlorabe otrok: včeraj, danes, jutri ki bo 20. septembra 2017, na Fakulteti za družbene vede.

Summer School on Internet-based Data Collection and Analysis in Decision Making

11. avgust 2017 | Obvestilo

Univerzitetni program Družboslovne informatike bo imel še nekaj prostih mest za drugo prijavo

Za drugo prijavo za 2017/18 je še nekaj prostih mest na univerzitetnem programu 1. stopnje Družboslovna informatika na FDV. Več informacij o drugi prijavi sledijo v kratkem.

25. julij 2017 | Obvestilo

ISIPTA '17 Švica

Damjan Škulj se je udeležil konference ISIPTA '17 na univerzi USI v Švici.

25. julij 2017 | Obvestilo

Izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda učila na poletni šoli BARCELONA SUMMER SCHOOL IN SURVEY METHODOLOGY 2017

a poletni šoli BARCELONA SUMMER SCHOOL IN SURVEY METHODOLOGY 2017 je 29. in 30.6.2017 predavala tudi izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda.

05. julij 2017 | Obvestilo

Prvo nacionalno srečanje ključnih deležnikov pri projektu Interreg Europe ITHACA

V četrtek, 22. junija, je na Fakulteti za družbene vede potekalo prvo nacionalno srečanje ključnih deležnikov pri projektu Interreg Europe ITHACA.

30. junij 2017 | Obvestilo