Vsebine katedre

Za obdobje:

Člani Katedre za družboslovno informatiko in metodologijo sodelovali na GETM3 Slovenia Sandpit 3

Prof. dr. Anuška Ferligoj, izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda in prof. dr. Tina Kogovšek s Katedre za družboslovno informatiko in metodologijo so sodelovale na GETM3 Slovenia Sandpit 3.

10. oktober 2017 | Obvestilo

Člani Katedre za informatiko in metodologijo sodelovali na Sociološkem srečanju 2017

Članice in člani Katedre za informatiko in metodologijo (KDIM) izr. prof. dr. Mitja Hafner-Fink, izr. prof. dr. Katja Lozar Manfreda in prof. dr. Tina Kogovšek so se udeležili Sociološkega srečanja 2017 in predstavili različne prispevke.

10. oktober 2017 | Obvestilo

Fakulteta za družbene vede je v novo študijsko leto vstopila z novim vodstvom

Na Fakulteti za družbene vede smo s sprejemom 56. generacije študentk in študentov začeli novo akademsko leto. Hkrati pa je svoj štiriletni mandat na Fakulteti za družbene vede začelo novo vodstvo.

Young Statisticians Meeting

Young Statisticians Meeting bo letos potekal v Zagrebu, in sicer od 13. do 15. oktobra.

Drugo srečanje partnerjev v projektu Excellence in ReSTI

V Sofiji, Bolgarija je od 18-19. septembra potekal drugi sestanek projekta Excellence in ReSTI, v katerega je vključena tudi Fakulteta za Družbene Vede Univerze v Ljubljani (FDV-UL).

26. september 2017 | Obvestilo

40.-LETNICA Statističnega društva Slovenije

Praznovanje 40. obletnice Statističnega društva Slovenije

21. september 2017 | Obvestilo

Niti v šoli niti v službi - virtualni hackathon

Glasujte za najboljši izziv na virtualnem hackathonu, kjer je sodelovala ekipa SURS

WEBINAR: Anonymisation theory and practice

Vabimo na webinar: Anonymisation theory and practice, 28. 9. 2017

Člani KDIM predstavili prispevke na konferenci ESRA 2017

Konference 7th Conference of the European Survey Research Association (ESRA) so se udeležili dr. Katja Lozar Manfreda, dr. Andraž Petrovčič, dr. Nejc Berzelak, Ana Slavec, dr. Anuška Ferligoj in dr. Tina Kogovšek.

24. avgust 2017 | Obvestilo