Vsebine katedre

Za obdobje:

Nov znanstveni članek “Meta-Analyses in Survey Methodology: A Systematic Review”

Gregor Čehovin, prof. Katja Lozar Manfreda (Center za družboslovno informatiko) in prof. Michael Bosnjak (ZPID - Leibniz Institute for Psychology Information, University of Trier) so sodelovali pri pripravi znanstvenega članka z naslovom “Meta-Analyses in Survey Methodology: A Systematic Review”, ki je trenutno v tisku v reviji Public Opinion Quarterly in na voljo v obliki dostopa »advance access«.

24. januar 2019 | Obvestilo

Vabilo na predavanje Micka Couperja

V dneh med 28. in 30. januarjem 2019 bomo na Centru za družboslovno informatiko gostili profesorja dr. Micka Couperja z Univerze v Michiganu. V ponedeljek, 28. januarja 2019 od 13.00 do 15.00 vas vabimo na njegovo predavanje, kjer bo predstavil svoje aktualne raziskave (mobilne aplikacije in glasovni zajem podatkov). Preostanek srečanja bo namenjen diskusiji in vašim vprašanjem.

24. januar 2019 | Obvestilo

Programiranje in družboslovna informatika – Odlična kombinacija! Intervju z Žanom Knafelcem

Intervju s študentom družboslovne infromatike, Žanom Knafelcem, ki je s svojo ekipo zasedel prvo mesto na Univerzitetnem programskem maratonu 2018.

14. januar 2019 | Obvestilo

Gostovanje izr. prof. Daniele Toninellija iz Univerze v Bergamu

V tednu od 3. do 10. decembra 2018 je na Fakulteti za družbene vede, na programih družboslovne informatike, v okviru programa Erasmus +, gostoval izr. prof. dr. Daniele Toninelli iz Univerze v Bergamu.

Sara Atanasova - nova doktorica znanosti

V četrtek, 22. novembra, je Sara Atanasova uspešno zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom Družbeno strukturne lastnosti in psihološko opolnomočenje v spletnih zdravstvenih skupnostih.

Vabilo na projekt Dobrodelni december

Vabilo naših študentk in študentov k dobrodelnosti.

17. december 2018 | Obvestilo

Na državnem univerzitetnem prvenstvu v šahu tudi diplomantka družboslovne informatike

Na državnem univerzitetnem prvenstvu v šahu v tekmovalni kategoriji je Špela Orehek,diplomantka družboslovne informatike osvojila 1. mesto.

04. december 2018 | Obvestilo

Informativni dan za študij v tujini

Fakulteta za družbene vede organizira Informativni dan za mednarodno izmenjavo.

04. december 2018 | Obvestilo

Gostujoča predavanja o izzivih sodobne anketne metodologije

Naslednji teden imamo v gosteh profesorja, Daniele Toninelli, iz univerze v Bergamu v okviru Erasmus+ izmenjave.

30. november 2018 | Obvestilo

Vabilo na tutorsko uro o mednarodnih izmenjavah

Vabljeni na tutorsko uro o mednarodnih izmenjavah v sredo, 21. novembra ob 12. uri v FDV-25.

19. november 2018 | Obvestilo