Vsebine katedre

Za obdobje:

Jutri navijamo - za Univerzo v Ljubljani!

V sredo, 30. maja 2018 ob 17h, se bo odvila tradicionalna nogometna tekma med Univerzo v Ljubljani in Univerzo v Mariboru na nogometnem stadionu Parka Šiška. Vabljeni!

29. maj 2018 | Obvestilo

Gostujoče predavanje "(Personal) Data - Oil of the 21st century"

Gostujoče predavanje na temo "(Personal) Data - Oil of the 21st century" z Marko Zebec Koren in Gregor Cuzak v predavalnici FDV-13, 30.5. od 8:30-12:00.

28. maj 2018 | Obvestilo

NextGen@ICANN Application Round for ICANN63 Is Now Open

ICANN launched the application round for those interested in participating at the ICANN63 meeting in Barcelona.

27. maj 2018 | Obvestilo

Vabilo na posvet - Sovražni govor iz vidika organov pregona in družbenih omrežij

Vabimo vas k udeležbi na posvetu z naslovom »Sovražni govor iz vidika organov pregona in družbenih omrežij«, ki bo potekal 6. junija 2018, od 9.00 do 12.00 ure, na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani.

23. maj 2018 | Obvestilo

Študenti za boljši internet

Dogodek "Študenti za boljši internet" so zasnovali študenti Fakultete za družbene vede z željo po ustvarjanju bokjšega interneta ter s tem bolj demokratične družbe. K sodelovanju ustvarjanja in diskusiji vabijo vse zainteresiranje v ponedeljek 21. maja ob 17. uri v Hotelu Slon.

22. maj 2018 | Obvestilo

13. tradicionalni DID piknik

Vabljeni na tradicionalni 13. piknik društva informatikov družboslovja (DID).

21. maj 2018 | Obvestilo

Odgovori in vprašanja študentov o informativnem dnevu za magistrski program DI

Odgovori na pogosta vprašanja študentov o informativnem dnevu za magistrski program Družboslovne informatike.

21. maj 2018 | Obvestilo

Študentsko delo na raziskovalnem projektu FRENK

V okviru temeljnega nacionalnega projekta FRENK k sodelovanju vabimo študente jezikoslovnih in družboslovnih smeri, ki bi sodelovali pri anotacijski kampanji družbeno nesprejemljivih komentarjev na Facebook straneh različnih slovenskih medijev.

18. maj 2018 | Obvestilo

Informativni dan za magistrski študij Družboslovne informatike 2018

Pridi na Informativni dan za magistrski študij Družboslovne informatike, ki bo v sredo, 16. maja 2018, ob 16. uri na Fakulteti za družbene vede.

15. maj 2018 | Obvestilo

Vabilo na gostujoče predavanje doc. dr. Bianca Reisdorf

V okviru predmeta Internet v vsakdanjem življenju bo v naslednjem tednu na KDIM gostovala doc. dr. Bianca Reisdorf na temo vlog spletnih iskalnikov v demokratičnih procesih.

14. maj 2018 | Obvestilo