Vsebine katedre

Za obdobje:

Programiranje in družboslovna informatika – Odlična kombinacija! Intervju z Žanom Knafelcem

Intervju s študentom družboslovne infromatike, Žanom Knafelcem, ki je s svojo ekipo zasedel prvo mesto na Univerzitetnem programskem maratonu 2018.

14. januar 2019 | Obvestilo

Gostovanje izr. prof. Daniele Toninellija iz Univerze v Bergamu

V tednu od 3. do 10. decembra 2018 je na Fakulteti za družbene vede, na programih družboslovne informatike, v okviru programa Erasmus +, gostoval izr. prof. dr. Daniele Toninelli iz Univerze v Bergamu.

Sara Atanasova - nova doktorica znanosti

V četrtek, 22. novembra, je Sara Atanasova uspešno zagovarjala doktorsko disertacijo z naslovom Družbeno strukturne lastnosti in psihološko opolnomočenje v spletnih zdravstvenih skupnostih.

Vabilo na projekt Dobrodelni december

Vabilo naših študentk in študentov k dobrodelnosti.

17. december 2018 | Obvestilo

Na državnem univerzitetnem prvenstvu v šahu tudi diplomantka družboslovne informatike

Na državnem univerzitetnem prvenstvu v šahu v tekmovalni kategoriji je Špela Orehek,diplomantka družboslovne informatike osvojila 1. mesto.

04. december 2018 | Obvestilo

Informativni dan za študij v tujini

Fakulteta za družbene vede organizira Informativni dan za mednarodno izmenjavo.

04. december 2018 | Obvestilo

Gostujoča predavanja o izzivih sodobne anketne metodologije

Naslednji teden imamo v gosteh profesorja, Daniele Toninelli, iz univerze v Bergamu v okviru Erasmus+ izmenjave.

30. november 2018 | Obvestilo

Vabilo na tutorsko uro o mednarodnih izmenjavah

Vabljeni na tutorsko uro o mednarodnih izmenjavah v sredo, 21. novembra ob 12. uri v FDV-25.

19. november 2018 | Obvestilo

Gostujoče predavanje kolegov in kolegic iz Statističnega urada RS

Pri predmetu Statistika, na FDV, so nas že tradicionalno obiskali kolegi in kolegice iz Statističnega urada RS in nam predstavili pomen državne statistike za družboslovno raziskovanje.

19. november 2018 | Obvestilo

Študent družboslovne infromatike v ekipi, ki je zasedla prvo mesto na Univerzitetnem programerskem maratonu 2018

Študent družboslovne infromatike v ekipi, ki je zasedla prvo mesto na Univerzitetnem programskem maratonu 2018.

08. november 2018 | Obvestilo