Vsebine katedre

Za obdobje:

Vtisi italijanskih študentov programa dvojne diplome

A Double Degree is a programme of study that gives master students the possibility to graduate with two degrees – one in Social Informatics from the University of Ljubljana at the Faculty of Social Sciences (UL-FSS) and another in Sociology and Policies for the Territory from the University of Salerno (UNISA).

06. december 2021 | Obvestilo, Vtisi iz tujine

Ixtlan Team - Načrtovalec aplikacij/poslovni analitik

Podjetje Ixtlan Team išče študenta ali študentko za pomoč pri načrtovanju spletnih aplikacij in informacijskih rešitev.

27. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

Oryx Gaming - Poslovni analitik

Oryx Gaming išče poslovnega analitika, ki bi se pridružil njihovi ekipi.

23. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

Science and Technology in childhood Obesity Policy - STOP

Projekt STOP bo v naslednjih štirih letih (junij 2018–maj 2022) poskušal identificirati in preveriti najboljše pristope k preprečevanju in odpravljanju otroške debelosti ter pripraviti priporočila za izvajanje učinkovitih politik, še posebej med otroki do 12. leta starosti.

22. november 2021 | Obvestilo

Krka - Digitalni strateg in vodja projektov v digitalnem marketingu

Krka je razpisala delovno mesto za digitalnega stratega in vodjo projektov v digitalnem marketingu.

20. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

Monolit d.o.o. in Sledenje d.o.o. - delo s podatkovnimi bazami, digitalni marketing

Monolit d.o.o. in Sledenje d.o.o imata razpisani dve delovni mesti - eno za informatika/data base experta ter drugo za izvršnega asistenta in sodelavca za digitalni marketing.

19. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

Population and Social Data Science Summer Incubator Program

The Max Planck Institute for Demographic Research (MPIDR) is inviting applications from qualified and highly motivated students for a Summer Research Visit in the Lab of Digital and Computational Demography.

17. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

ETH Zurich - EPFL Joint Doctoral Program in the Learning Sciences

A PhD in Social Networks and Learning? A new doctoral program in the Learning Sciences jointly in ETH Zurich and EPFL.

03. november 2021 | Obvestilo, Možnosti za delo in študij

Okrogla miza o varni rabi interneta med mladimi

Razprava je tekla okoli mednarodne raziskave Digitalno življenje otrok v času korone, katere namen je bil proučiti spremembe otrokovega digitalnega udejstvovanja v času epidemije covida-19, s posebnim poudarkom na otrokovi spletni varnosti in blagostanju.

22. oktober 2021 | Obvestilo

Prenovljen magistrski program Družboslovna informatika

Na Katedri za družboslovno informatiko se je letos začel izvajati nov prenovljen magistrski program Družboslovna informatika.

20. oktober 2021 | Obvestilo