Vsebine katedre

Za obdobje:

Marjan Cugmas - nov doktor znanosti

V ponedeljek, 4. novembra, je Marjan Cugmas uspešno zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom Vpliv lokalnih mehanizmov na razvoj bločnih modelov (Local mechanism affecting the evolution of blockmodels).

07. november 2019 | Obvestilo

Obisk dijakinj Gimnazije Ledina na FDV

V petek, 25.10. 2019, so na FDV gostovale dijakinje Gimnazije Ledina.

06. november 2019 | Obvestilo

Zagovor doktorske disertacije VPLIV LOKALNIH MEHANIZMOV NA RAZVOJ BLOČNIH MODELOV

V ponedeljek, 4. 11. 2019, ob 16. uri bo študent interdisciplinarnega doktorskega študijskega programa Statistika Marjan Cugmas zagovarjal doktorsko disertacijo z naslovom VPLIV LOKALNIH MEHANIZMOV NA RAZVOJ BLOČNIH MODELOV.

30. oktober 2019 | Obvestilo

Ni vsega na Googlu - brezplačni tečaj za vse člane knjižnice

Na tečaju boste izvedeli, kakšne so bližnjice pri iskanju in izposoji gradiva v knjižnici, kako lahko dostopate do znanstvenih člankov in knjig v elektronski obliki iz oddaljenega dostopa ter kako učinkovito poiščete znanstvene članke v DiKUL-u.

29. oktober 2019 | Obvestilo

Samo še 3 dni za prijavo na konferenco Od ideje do trga

Udeležite se brezplačnega praktičnega izobraževanja, na katerem bodo svoje znanje in izkušnje podali vrhunski strokovnjaki, predstavile se bodo UL tehnologije s področja programske opreme, sklepala se bodo nova partnerstva.

23. oktober 2019 | Obvestilo

Razpis za dve študentski nagradi v vrednosti 1500 USD za predstavitev na konferenci ICES-VI v New Orleansu

Šesta konferenca o statistiki podjetij (Sixth International Conference on Establishment Statistics) razpisuje dve študentski nagradi: eno za obravnavo neodgovora in eno za analizo/vizualizacijo ekonomskih statističnih podatkov.

23. oktober 2019 | Obvestilo

Oktobrska "Kava za bruce" v sodelovanju z društvom DID

Po današnjih predavanjih so bili bruci Družboslovne informatike povabljeni na tradicionalno Kavo za bruce - lahkotno druženje ob kavi, ki ga vsako leto oktobra organizira društvo DID.

08. oktober 2019 | Obvestilo

Nova generacija brucev in bruck Družboslovne informatike!

Vsem študentom Družboslovne informatike želimo uspešen začetek novega študijskega leta!

03. oktober 2019 | Obvestilo

Utrinki z dogodka Razvojni trendi družboslovne informatike: Zagon Alumnija DI

Pretekli teden je na Fakulteti za družbene vede potekalo prvo vseobsegajoče srečanje družboslovnih informatikov in informatičark: Alumnij DI. Foto utrinke najdete v galeriji!

02. oktober 2019 | Obvestilo

Pripravljalni dnevi za bruce na FDV 2019

V tednu pred uradnim začetkom študija bruce vabimo na PREP FDV - Pripravljalne dneve FDV, ki bodo potekali od torka, 24. 9. 2019, do četrtka, 26. 9. 2019.

18. september 2019 | Obvestilo