Predstavitev knjige Democracy and Truth v polnem sijaju!

Ena rektorica, dva rektorja, dekanja in dekan, študentje in profesorji – Politologija ponovno dobiva svoje mesto. Najpomembnejše pa je bilo dobro vzdušje in razprava. Samo tako naprej!

Rektorica Univerze v Rijeki prof. Snježana Prijić-Samaržija je na Univerzi v Ljubljani predstavila knjigo Democracy and Truth. Dogodek, ki ga je organiziral prof. Igor Lukšič, v okviru Katedre za teoretsko analitsko politologijo, je s svojim nagovorom in sodelovanjem počastil rektor Univerze v Ljubljani prof. Igor Papič. Dogodka pa so se udeležili tudi dekanja Fakultete za družbene vede prof. Monika Kalin Golob, nekdanji rektor prof. Ivan Svetlik in številni drugi profesorji in študentje.

Galerija

Nazaj na seznam vseh obvestilObjavljeno: 05. februar 2019 | v kategoriji: Obvestilo