Skoči do osrednje vsebine

Vsebine katedre

Za obdobje:

Z žalostjo sporočamo

Z žalostjo sporočamo, da se je poslovil naš kolega diplomant in magister obramboslovja Jure Krajnc.

22. april 2022 | Obvestilo

VABLJENI NA INFORMATIVNI DAN

V petek 11.2.2022 in v soboto 12.2.2022 vabljeni na predstavitev dodiplomskega študija Obramboslovja na Fakulteti za družbene vede.

10. februar 2022 | Obvestilo

Poziv Katedre za obramboslovje k javni razpravi o spremembah zakona o visokem šolstvu

Katedra za obramboslovje je dne 2.februarja 2022 predsedniku Državnega zbora poslala spodnje pismo kot odgovor na novo vsebino Zakona o spremembah in dopolnitvah Zakona o visokem šolstvu, ki se nanaša na ustanovitev visokošolskega vojaškega zavoda, ki je bila vložena 28. januarja 2022.

05. februar 2022 | Obvestilo

Študenti 2. letnika na obisku v Uradu Predsednika Republike

Študenti 2. letnika Obramboslovja pri predmetu Obrambni in varnostni sistem spoznavajo institucije nacionalno varnostnega sistema.

04. januar 2022 | Obvestilo